verze pro tisk

Naše služby


Převozy zesnulých

Naše služby

Náš vozový park nám umožňuje převoz zesnulých z místa úmrtí po celé ČR za smluvní ceny. Nad 200 km účtujeme pouze cenu za 1 km.
Na základě těchto skutečností jsme schopni Vám předem zkalkulovat konečnou cenu za Vámi poptávaný převoz zesnulého. Volejte nostop 606 671 509.
(převoz k soudní nebo zdravotní pitvě u naší pohřební služby nehradíte)


Převozy policie

Naše služby

Jsme smluvními partnery Policie České republiky pro převoz obětí nehod, trestných činů a nevyjasněných úmrtí.
V těchto případech se většinou zesnulý převáží na soudní nebo zdravotní pitvu na soudní lékařství Plzeň. V drtivé většině případů jsou zdravotní zařízení po dobu víkendu a svátků uzavřena pro příjem a výdej zesnulých. Proto v těchto případech pro informace kontaktujte pohřební službu nebo policii.
Převoz k soudní nebo zdravotní pitvě nehradí pozůstalí. Účtuje se policii nebo zdravotní pojišťovně.


Smuteční hostina

Naše služby

Pro pozůstalé můžeme zajistit smuteční hostinu pro 20 až 40 smutečních hostů v příjemném prostředí místní restaurace "CHANOS". A to formou občerstvení nebo kompletního menu. Bude respektováno Vaše soukromí a všechny Vaše individuální požadavky na průběh a formu hostiny. Možnost bezplatného parkování přímo v areálu restaurace a po domluvě též možnost ubytování smutečních hostů. Možnosti objednávky Vám sdělíme přímo v kanceláři pohřební služby nebo telefonicky na 604 731 881.


Smuteční hudba

Naše služby

Při obřadech nabízíme širokou škálu reprodukované hudby buď z naší fonotéky nebo si zákazník může přinést vlastní skladby, které následně zakonponujeme do průběhu obřadu. Zajišťujeme též živou hudbu podle přání a představ objednavatele.
V případě vlastní živé hudby v obřadních síních doporučujeme a umožňujeme zkoušku akustiky před samotným obřadem. To stejné platí pokud si zvolíte vlastního řečníka.


Smuteční oznámení

Smuteční oznámení (parte) tiskneme na počkání při objednávce pohřbu. Máme na výběr stovky hotových předloh včetně plnobarevných,tlačené zlato,vložené foto. Jsme schopni graficky zpracovat váš vlastní individuální návrh. Zajistíme rozeslání a vyvěšení smutečního oznámení podle vašich pokynů. V případě zájmu zajistíme zveřejnění termínu posledního rozloučení na našich stránkách,místním deníku a našich vývěsních tabulích.


Vyřízení dokladů, pojišťovna

Naše služby

Jsme smluvními partnery většinových zdravotních pojišťoven v ČR. Proto cestu z místa úmrtí na zdravotní pitvu neúčtujeme objednavateli pohřbu ale přímo příslušné pojišťovně, čímž snižujeme Vaše celkové náklady na pohřeb. Dále pro Vás zajistíme veškerou nutnou administrativu jako je odeslání podkladů na příslušný matriční úřad, úmrtní list, odevzdání dokladů, odhlášení důchodů, pojištění apod. Popřípadě Vám můžeme zajistit právní konzultace ohledně dědického nebo jiného majetkového řízení.
Viz též pojištění pohřbu PIETA.


Květinová vazba

Naše služby

Zajistíme pro Vás květinovou vazbu, věnce a kytice z řezaných nebo umělých květin včetně dodání na místo posledního rozloučení. V případě rozloučení v obřadní síni realizujeme i konečnou instalaci věnců, květinových darů a kytice na rakev.
V případě zájmu můžeme připravit a vybavit smuteční síň na obřad z vlastních zdrojů. Zapůjčením vazby vám za minimálních nákladů zajistíme důstojnou výzdobu smuteční síně. Vše můžete konzultovat s pracovníkem pohřební služby při uzavírání objednávky.


Urny a rakve

Naše služby

Můžeme vám nabídnout opravdu široký sortiment rakví a ozdobných obalů na urny. V různém provedení od materiálu až po povrchovou úpravu. Odebíráme výhradně kvalitní zboží od zavedených a prověřených výrobců. Za kvalitu námi prodávaného zboží ručíme, v případě vaší nespokojenosti, bezodkladným vrácením peněz.


Chladící zařízení

Naše služby

Vedle obřadní síně disponujeme i chladícím zařízením pro zesnulé, takže v případě pohřbu v obřadní síni nebo do země se zesnulý již nemusí nikam převážet. Tím Vám šetříme nemalé náklady na uložení zesnulého v nemocničním zařízeni a jsme tak schopni okamžitě reagovat na Vaše individuální požadavky ohledně termínu pohřbu či vystavení zesnulého.


Pomníky

Široký sortiment pomníků z přírodního kamene skladem.Máte tak možnost fyzické prohlídky hotových pomníků. Zajišťujeme kompletní služby od projektu po montáž. Vy si jen vyberete a zdělíte nám svou představu o konečném vzhledu pomníku.To vše v krátkých dodacích lhůtách za bezkonkurenčně nízké ceny. Není nic co nedokážeme zrealizovat. Např. Urnový pomník 90x70 cm vzor "Stříbro" včetně nápisu,doplňků a kompletní montáže realizujeme do 10 pracovních dnů.


Nápisní desky a nápisy

Naše služby

Zajistíme pro vás sklokeramické nápisní desky. Přípisy a nápisy na kámen i sklo ve zlatě i stříbře. Obnovu nápisů a grafické návrhy nových nápisů. V případě přípisů zajišťujeme demontáž a zpětnou montáž desky nebo pomníkového těla včetně uložení urny do hrobu.


Pomníkové doplňky

Naše služby

Široký sortiment pomníkových doplňků. Lampy,vázy z anticora, kamene nebo bronzu. Kříže,plastiky ve velkém výběru z bronzu či anticora. Bronzové plastické písmo. Katalogy kompletního sortimentu k nahlédnutí v kanceláři pohřební služby. Odebíráme výhradně kvalitní zboží od zavedených a prověřených výrobců. Za kvalitu námi prodávaného zboží ručíme, v případě vaší nespokojenosti, bezodkladným vrácením peněz.

[Nahoru ↑]