verze pro tisk

Náš nový web

Vítáme Vás na našich nově aktualizovaných webových stránkách. Snažili jsme se zpřehlednit a zjednodušit orientaci pro nové návštěvníky a naše zákazníky. Dále jsme rozšířili nabídku o online prodej, o nabídku doplňkového zboží a aktuální informace o obřadech a pohřbech pořádaných pohřební službou.
Základem však stále zůstává průvodce a rádce při přípravě a organizaci pohřbu.

Náš nový web

Pokusím se Vás stručně provést stránkami tohoto webu.

Kategorie HOME, JAK POSTUPOVAT, DRUHY POHŘBU a NAŠE SLUŽBY by Vám měli zjednodušit první kroky při úmrtí někoho z Vašich blízkých a uceleně Vás seznámit se všemi službami, které Vám můžeme nabídnout. Dále by Vás měly informovat o potřebných dokladech a následném postupu při výběru a organizaci pohřbu.Důležité jsou vložené odkazy v textu. Ujasní a zjednoduší Vám orientaci.


Kategorie OBŘADY je aktualizovaná stránka, kde se souhlasem, nebo na přání pozůstalých budeme zveřejňovat informace o úmrtí, termíny pohřbů a obřadů nebo následných vzpomínkových akcí.


Kategorie AKTUALITY Je aktualizovaná stránka, kde Vás budeme formou odkazů a článků informovat o novinkách a důležitých informacích pro pozůstalé. Jasně a stručně vše, co byste měli vědět a co by Vás mohlo zajímat.


Kategorie KATALOG je součástí připravovaného e-shopu a slouží jako nabídka a přehled námi nabízeného zboží.Sortiment prezentovaného zboží je vzhledem k šíři sortimentu pouze reprezentativní vzorek. Kompletní sortiment najdete přímo v naší kanceláři a našich prodejních místech.


Kategorie FOTOGALERIE je důležitou součástí webu. Zde můžete vidět vše co Vás může o naší firmě zajímat: přehled obřadních síní, kostelů a kaplí vhodných k poslednímu rozloučení, vozový park, historie, přiblížení pohřební služby z pohledu činnosti a zázemí. Dále nabídkové galerie jako je smuteční oznámení, nápisy a galerie pomníků./pomníky budou i součástí kategorie KATALOG


oddělovač

Na levé straně obrazovky jsou tlačítka RYCHLÉHO PŘÍSTUPU

A/ Aktuální termíny pohřbů Vás navedou na kategorii OBŘADY

B/ Aktuální akční nabídka Vás navede na stránky, kde Vám budeme průběžně nabízet zlevněné nebo cenově výhodné doplňkové zboží, inzertní prodej pomníků, hřbitovních parcel ze soukromého vlastnictví a podobně.

C/ Přehrávač hudby. Přehrávač je možno klasicky ovládat. Postupem času bychom ho chtěli doplnit ukázkami smuteční hudby.

D/ Rychlý kontakt Zde nás můžete kontaktovat s jakýmkoli dotazem, nebo připomínkou. Za každý dotaz, názor nebo podnět k vylepšení a zpřehlednění těchto stránek Vám předem děkujeme.


POZOR. Pro optimální zobrazení obsahu a prezentace webu je nutné mít naistalovány fonty Carleton, Dauphin, VivaldiD, France, Umbrela, Merlin, Banff, Scott a Prose Antigue. V opačném případě se Vám některé články budou zobrazovat zkresleně, nebo vůbec. Celý web je optimalizován pro prohlížeč Mozilla Firefox a operační systém Win7.

malé logo

Marcela Bednářová,
pohřební služba - Stříbro
::alt
Krásné ráno a hezký den lásko. Myslím na Tebe a miluji Tě.
black Q7
Morning News on the Web ps

[Nahoru ↑]